IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.5) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: You are not authorized to access this page.
bo: ཁྱེད་ལ་ཤོག་ངོས་འདི་སྤྱོད་ཆོག་པའི་ཐོབ་ཐང་མེད་པ།

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང

en: Database updates
bo: གྲངས་མཛོད་གསར་སྒྱུར

en: Recent log messages
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་ཟིན་ཐོ
