IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.5) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: You are not authorized to access this page.
dz: ཤོག་ལེབ་འདི་འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་དོན་ལུ་  ཁྱོད་ལུ་ དབང་སྤྲོད་མ་བཏུབ།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Access denied
dz: འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་འདི་ཉན་མ་བཏུབ།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་
