IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.5) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Country
hu: Ország

en: Update
hu: Frissítés

en: You are not authorized to access this page.
hu: Nincs megfelelő jogosultság az oldal megtekintéséhez.

en: User
hu: Felhasználó

en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Never
hu: Soha

en: Location
hu: Helyszín

en: Details
hu: Részletek

en: IP Address
hu: IP-cím

en: Countries
hu: Országok

en: Enter IP address
hu: IP-cím megadása

en: Database updates
hu: Adatbázis-frissítések

en: User location
hu: Felhasználó helyszín

en: Recent log messages
hu: Legutóbbi naplóüzenetek
