IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.5) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Country
ml: രാജ്യം

en: You are not authorized to access this page.
ml: താങ്കള്‍ക്ക് ഈ താളിലേക്ക് പ്രവേശനാനുമതി ഇല്ല.

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Access denied
ml: പ്രവേശനാനുമതി നിഷേധിച്ചിരിക്കുന്നു.

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ

en: Database updates
ml: ഡാറ്റാബേസ് അപ്‌ഡേറ്റുകൾ
