IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.5) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Country
nn: Land

en: Update
nn: Oppdater

en: You are not authorized to access this page.
nn: Du har ikkje høve til å sjå denne sida.

en: User
nn: Brukar

en: Access denied
nn: Ingen tilgong

en: Never
nn: Aldri

en: Location
nn: Stad

en: Details
nn: Detaljar

en: Database updates
nn: Databaseoppdateringar

en: Recent log messages
nn: Nyaste loggmeldingar
