IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.5) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Update
sl: Posodobitev

en: You are not authorized to access this page.
sl: Nimate pravic za dostop do te strani.

en: User
sl: Uporabnik

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Never
sl: Nikoli

en: Location
sl: Mesto

en: Details
sl: Podrobnosti

en: IP Address
sl: IP naslov
