IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.5) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Country
sr: Земља

en: Update
sr: Ажурирање

en: You are not authorized to access this page.
sr: Немате дозволу за приступ овој страни.

en: User
sr: Корисник

en: Access denied
sr: Приступ одбијен
