IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.6) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Country
eo: Lando

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: You are not authorized to access this page.
eo: Vi ne rajtas aliri ĉi tiun paĝon.

en: User
eo: Uzanto

en: Access denied
eo: Aliro malpermesata.

en: Never
eo: Neniam

en: Location
eo: Loko

en: Details
eo: Detaloj

en: Countries
eo: Landoj

en: Database updates
eo: Datumbazaj ĝisdatigoj
