IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.6) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Country
eu: Herria

en: Update
eu: Eguneratu

en: You are not authorized to access this page.
eu: Ez duzu baimenik orri hau atzitzeko

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Location
eu: Kokalekua

en: Details
eu: Xehetasunak

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: Countries
eu: Herrialdeak

en: Database updates
eu: Datu-base eguneraketak

en: Recent log messages
eu: Berriki gertatutako erregistro mezuak
