IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.6) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Country
gl: País

en: Update
gl: Actualizar

en: You are not authorized to access this page.
gl: Non está autorizado/a para acceder a esta páxina.

en: User
gl: Usuario/a

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: Never
gl: Nunca

en: Location
gl: Localización

en: Details
gl: Detalles

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Countries
gl: Paises

en: Database updates
gl: Actualizacións da base de datos

en: Recent log messages
gl: Mensaxes recentes do rexistro
