IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.6) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Country
jv: Negara

en: Update
jv: Dianyari

en: You are not authorized to access this page.
jv: Sampéyan ora diidinaké ngakses kācā iki.

en: User
jv: Panganggo

en: Access denied
jv: Akses ditolak

en: Never
jv: Ora tahu

en: Location
jv: Lokasi

en: Details
jv: Lengkapé

en: IP Address
jv: Alamat IP

en: Database updates
jv: Nganyari database

en: Recent log messages
jv: Pesen log pungkasan
