IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.6) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Update
ne: अपडेट

en: You are not authorized to access this page.
ne: यो पृष्ठको उपयोग गर्न तपाईलाई अनुमति छैन

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: Location
ne: स्थान

en: Details
ne: विस्तृत
