IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.6) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Country
th: ประเทศ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: You are not authorized to access this page.
th: คุณไม่มีสิทธิ์เข้าดูหน้านี้

en: Access denied
th: ปัญหา 'access denied'

en: Never
th: ไม่เคย

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Details
th: รายละเอียด

en: IP Address
th: หมายเลข IP

en: Countries
th: ประเทศ

en: Database updates
th: อัพเดตล่าสุด

en: Recent log messages
th: บันทึกข้อความล่าสุด
