IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.6) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Country
uk: Країна

en: Update
uk: Оновити

en: You are not authorized to access this page.
uk: У вас недостатньо прав для доступу до цієї сторінки.

en: User
uk: Користувач

en: Access denied
uk: Немає доступу

en: Never
uk: Ніколи

en: Location
uk: Місце розташування

en: Details
uk: Подробиці

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Countries
uk: Країни

en: Lookup
uk: Пошук

en: Enter IP address
uk: Введіть IP-адресу

en: Database updates
uk: Оновлення бази даних

en: User location
uk: Місце розташування користувача

en: Recent log messages
uk: Останні записи журналу

en: Working...
uk: Обробка…
