IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.7) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Country
az: Ölkə

en: Update
az: Yeniləmə

en: You are not authorized to access this page.
az: Sizin bu səhifəyə daxil olmaq icazəniz yoxdur.

en: User
az: İstifadəçi

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: Never
az: Heç vaxt

en: Location
az: Məkan

en: Details
az: Detallar

en: IP Address
az: İP ünvan

en: Database updates
az: Verilənlər bazası yeniləmələri
