IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.7) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Update
bn: আপডেট

en: You are not authorized to access this page.
bn: আপনার এই পৃষ্ঠা দেখার অনুমতি নেই।

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Access denied
bn: প্রবেশাধিকার সংরক্ষিত

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Location
bn: অবস্থান

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: IP Address
bn: আইপি ঠিকানা

en: Database updates
bn: ডাটাবেজ আপডেটসমূহ
