IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.7) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Country
pl: Państwo

en: Update
pl: Aktualizuj

en: You are not authorized to access this page.
pl: Brak uprawnień do przeglądania tej strony.

en: User
pl: Użytkownik

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: Never
pl: Nigdy

en: Location
pl: Położenie

en: Details
pl: Szczegóły

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Countries
pl: Kraje

en: Database updates
pl: Wersja bazy danych

en: User location
pl: Lokalizacja użytkownika

en: Recent log messages
pl: Ostatnie wpisy dziennika
