IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.7) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Update
sq: Rifresko

en: You are not authorized to access this page.
sq: Ju nuk jeni i autorizuar të futeni në këtë faqe.

en: User
sq: Përdoruesi

en: Access denied
sq: Ndalohet hyrja

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Location
sq: Vendodhja

en: Details
sq: Hollësi

en: Database updates
sq: Përditësimet e bazës të së dhënave
