IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.6) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Country
ca: País

en: Update
ca: Actualitza

en: You are not authorized to access this page.
ca: No esteu autoritzat per accedir a aquesta pàgina.

en: User
ca: Usuari

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: Never
ca: Mai

en: Location
ca: Localització

en: Details
ca: Detalls

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Countries
ca: Països

en: Database updates
ca: Actualitzacions de la base de dades

en: Recent log messages
ca: Missatges recents del registre
