IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Country
af: Land

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Location
af: Ligging
