IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Location
am: ቦታ
