IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Country
be: Краіна

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Location
be: Месцазнаходжанне
