IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Country
bg: Страна

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Location
bg: Местоположение
