IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Location
bo: གནས་ཡུལ
