IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Country
bs: Zemlja

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Location
bs: Lokacija
