IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Country
cs: Země

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Location
cs: Místo

en: Policy
cs: Zásada
