IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Country
cy: Gwlad

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Location
cy: Lleoliad
