IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Country
da: Land

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Location
da: Lokation

en: Policy
da: Betingelser
