IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Country
et: Riik

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Location
et: Asukoht
