IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Country
eu: Herria

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Location
eu: Kokalekua
