IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Country
fa: کشور

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Location
fa: مکان
