IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Country
fi: Maa

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Location
fi: Sijainti
