IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Country
gl: País

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Location
gl: Localización
