IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Country
hi: देश

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Location
hi: स्थान
