IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Country
hu: Ország

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Location
hu: Helyszín

en: Policy
hu: Irányelv
