IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Country
is: Land

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Location
is: Staðsetning
