IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Country
lt: Šalis

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Location
lt: Vieta
