IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Country
lv: Valsts

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Location
lv: Atrašanās vieta
