IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Country
mn: Улс

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Location
mn: Байрлал
