IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Country
nl: Land

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Location
nl: Locatie

en: Policy
nl: Beleid

en: Read Only Message
nl: 'Alleen lezen'-bericht

en: Complete Ban Message
nl: Bericht bij een algeheel verbod

en: Read Only
nl: Alleen lezen

en: Complete Ban
nl: Algeheel verbod
