IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Country
nn: Land

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: Location
nn: Stad
