IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Country
oc: País

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Location
oc: Emplaçament
