IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Country
pt: País

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Settings
pt: Configurações

en: Save
pt: Salvar

en: Location
pt: Localização

en: Policy
pt: Política
