IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Country
pt: País

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: Location
pt: Localização
