IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Location
sl: Mesto
