IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Location
sq: Vendodhja
