IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Country
sv: Land

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Location
sv: Plats

en: Policy
sv: Riktlinje
