IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Country
th: ประเทศ

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Location
th: สถานที่ตั้ง
