IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Country
az: Ölkə

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Location
az: Məkan
