IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Country
fr: Pays

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: Location
fr: Emplacement

en: Policy
fr: Politique
